Skład osobowy

KIEROWNIK

dr hab. inż. Izabela Skrzypczak, profesor uczelni

skrzypczak.jpg

pokój  P-36

nr tel. +48 17 865-10-10

e-mail: izas@prz.edu.pl

PRACOWNICY

prof. dr hab. inż. Roman Kadaj, profesor zwyczajny

pokój  P-34

nr tel. +48 17 865-13-06

e-mail: kadaj@prz.edu.pl

 

dr inż. Grzegorz Oleniacz, profesor uczelni

pokój  P-35

nr tel. +48 17 865-10-12

e-mail: oleniacz@prz.edu.pl


dr inż. Grzegorz Straż, adiunkt

pokój  P-412

nr tel. +48 17 865-10-06

e-mail: gstraz@prz.edu.pl

 

dr inż. Tomasz Świętoń, adiunkt

pokój  P-32

nr tel. +48 17 865-10-08

e-mail: swieton@prz.edu.pl

 

dr inż. Krzysztof Wilk, adiunkt

pokój  P-412

nr tel. +48 17 865-10-06

e-mail: kwilk@prz.edu.pl

 

mgr inż. Henryk Najdecki, wykładowca

pokój  P-34

nr tel. +48 17 865-10-11

e-mail: hnajd@prz.edu.pl

 

mgr inż. Stanisław Siwiec, starszy wykładowca

pokój  P-411

nr tel. +48 17 865-16-98

e-mail: siwiec@prz.edu.pl

 

mgr inż. Wanda Kokoszka, starszy specjalista naukowo - techniczny

pokój  P-34

nr tel. +48 17 865-10-13, +48 17 865-13-06

e-mail: wandak@prz.edu.pl

mgr Dawid Zientek, starszy specjalista naukowo - techniczny

pokój  P-34

nr tel. +48 17 865-10-11

e-mail: zientek@prz.edu.pl

 

inż. Maciej Jakielaszek, specjalista inżynieryjno - techniczny

pokój  P-414, P-LAB-10B

nr tel. +48 17 865-17-33, +48 17 865-10-03, +48 17 865-13-42

e-mail: maciejj@prz.edu.pl

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję